contacteer ons

Contact

Maatschappelijke zetel
Elizabetlaan 399/73
8301 Heist aan zee
03 281 60 02
​Werkadres​
Prinses Josephine Charlottelaan 91
9100 Sint-Niklaas
03 281 60 02
Algemene contactgegevens
tel: 0800 12 012
email: info@inbraaksafe.be

VERTEGENWOORDIGING IN:
AALST – ANTWERPEN – BERINGEN – DE HAAN – ERPE-MERE – GAVERE – HEIST-AAN-ZEE – IEPER – LEUVEN – SCHILDE – SINT-NIKLAAS – TEMSE – ZELE

BTW 0830071758

Contactpersonen/Veiligheidsadviseurs

Naam Telefoon E-mail
Erwin De Koster GSM: 0494 11 74 98 erwin@inbraaksafe.be
Ghislain Thaens GSM: 0479 65 99 46 ghislain@inbraaksafe.be
Patrick De Schutter GSM: 0471 69 62 69 patrick@inbraaksafe.be
Piet Velghe GSM: 0476 87 38 72 piet@inbraaksafe.be
Stefan Feremans GSM: 0477 26 19 64 stefan@inbraaksafe.be
Wilfried Van Echelpoel wilfried@inbraaksafe.be
Wim Permentier info@inbraaksafe.be


Contact Formulier


Voor een courante informatievraag of een bericht dat een snel antwoord vereist, raden we u veeleer aan om ons te bellen op 0800 12 012

*


*


*




Vereiste velden zijn gemarkeerd *

Aanvraag

Vraag vandaag nog uw GRATIS beveiligingsstudie aan